Kripto Para Fiyat Tahmin Yarışması

İki haftada bir Pazartesi yeni yarışma başlar.

Katılım Koşulları

 1. İlk Yarışma 18 Mart saat 11:30’de başlayıp 1 Nisan saat 11:30’de bitecektir.
 2. Yarışmaya, kimlik doğrulaması yapmış Bitmatrix hesabı olan herkes katılabilir.
 3. Katılımcılar, 2 haftalık dilimde günlük olarak BTC, ETH, XRP gibi kripto paraların fiyatının değişim yönüne ilişkin beklentisini  girecektir. Örneğin, Yarışmanın başladığı gün saat 11:00 itibariyle BTC fiyatı 20.000 TL olsun. Sonraki gün saat 11:00 itibariyle BTC fiyatı eğer 20.000 TL'den yüksekse BTC günlük fiyat değişimi pozitif (artış), 20.000 TL'nin altında ise BTC günlük fiyat değişimi negatif (düşüş) olarak dikkate alınacaktır.
 4. Katılımcılar son 14 günlük süre içerisinde en az 1000 TL işlem gerçekleştirmiş olmalıdır.
 5. Katılımcılar ilgili gün saat 18:00'a kadar ertesi gün için tahmin hakkını kullanmalıdır.
 6. Kripto para bazında değişim yönünü doğru tahmin eden katılımcı her doğru tahmini için +1'er puan kazanırken, yanlış tahmin eden katılımcı her bir tahmini için -1'er puan alacaktır.
 7. İki haftanın sonunda elde edilen toplam puanlar dikkate alınarak; Birincilik Ödülü 2.500 TL, İkincilik Ödülü 1.500 TL ve Üçüncülük Ödülü 1.000 TL olarak belirlenmiştir. Puanlarda eşitlik halinde ilgili ödül aynı puandaki katılımcılar arasında eşit olarak paylaştırılacaktır.
 8. Ödüller, kampanya bitiminden itibaren 2 işgünü içerisinde üyelerin Bitmatrix nezdindeki TL cüzdanlarına yatırılacaktır.
 9. Bitmatrix, dilediği zaman yarışma şartlarını değiştirme, kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma hakkına sahiptir.
 10. Bu yarışmaya Attivo Bilişim A.Ş. çalışanları ve birinci dereceden yakınları katılamaz.
 11. Yarışmayla ilgili oluşabilecek sistemsel kesinti veya sorundan dolayı Bitmatrix sorumlu tutulamaz.
 12. Yarışmaya katılan tüm katılımcılar bu şartları kabul etmiş sayılır.