Ethereum Sert Çatallanması Hakkında

Bitmatrix ekibi olarak, 28 Şubat 2019’da 23.00 ile 23.30 (TSİ) arası gerçekleşmesi planlanan Ethereum Constantinople sert çatallanmasını desteklediğimizi bildirmek isteriz.

Ethereum geliştirici ekibi tarafından planlanan geliştirme prosedürünün bir parçası olan Constantinople sert çatallanması, ocak ayından ileri bir tarihe ertelenmişti. Tekrar planlanan Constantinople sert çatallanması, St. Petersburg güncellemesi ile 7.280.000'nci blokta gerçekleştirilecek ve yeni bir kripto para ortaya çıkarmayacaktır.

Bitmatrix, Ethereum blockchaininde gerçekleşecek olan Constantinople sert çatallanmasını destekleyecek ve Ethereum ana zincirini takip edecektir.

Çatallanma başarı ile sonuçlanana dek kullanıcıların herhangi bir sorun yaşamaması adına Ethereum yatırma ve çekme işlemleri, çatallanmadan 1 saat öncesinde durdurulacaktır. Çatallanmanın başarı ile sonuçlanmasının ardından çekme ve yatırma işlemleri tekrar aktif hale gelecektir. Bu süre zarfında kullanıcıların Ethereum bakiyeleri, Bitmatrix’in soğuk cüzdanlarında güvenli bir biçimde saklanacaktır.

Çatallanmanın gerçekleşeceği blok: 7,280,000

Tahmin edilen gerçekleşme tarihi: 28.02.2019 23.00-23.30 (TSİ)

En son güncellemeler için duyurular sayfamızı ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bitmatrix