Portfoy Simulasyon Yarışması

HAFTALIK YARIŞMA: PORTFOY SIMULASYON OYUNU

Gerçek kripto piyasasını yansıtan bir simulasyon yardımıyla, katılımcıların genel olarak portföy oluşturma bilgisi ve teknik trading yetenekleri ölçülür.

Böylece, katılımcıların yarışma sayesinde gerçek paralarını riske etmeden kripto varlık alım-satımına ve risklerinin yönetimine ilişkin eğitilmesi, bilgi ve tecrübelerini artırması sağlanır.

Her Cuma saat 10:00 itibariyle yeni bir yarışma başlayacak ve takip eden Perşembe günleri saat 17:00 itibariyle haftalık yarışma sona erecektir. Kullanıcılar herhangi bir günde yarışmaya katılabilir.

İlk Yarışma Başlangıç Tarihi yakında duyurulacaktır.

 

Katılım Koşulları ve Kurallar

 1. Bitmatrix hesabı olan herkes yarışmaya katılabilir.
 2. Katılımcılara oyun başlangıcında “sanal olarak” 1.000 TL tanımlanır. Yarışmacılar bu tutarı kullanarak kripto varlık portfoyu oluştururlar.
 3. Katılımcılar günlük olarak portfoylerinin getiri oranlarını takip ederek portfoy dağılımını diledikleri zamanda değiştirebilir.  
 4. Oyun bitiminde en yüksek portföy getiri oranı yakalayan;
  • Birinci katılımcıya 1.500 TL,
  • İkinciye 750 TL ve
  • Üçüncüye 250 TL Nakit ödül verilir.
 5. Nakit ödüller, takip eden işgünü katılımcının Bitmatrix nezdindeki TL cüzdanına yatırılacaktır. Katılımcı kazandığı ödülü dilediği şekilde (komisyon ödemesi, kripto varlık alımı veya nakit çekim) kullanma hakkına sahiptir.
 6. Bitmatrix, dilediği zaman yarışma şartlarını değiştirme, simulasyon oyununu sürekli veya geçici olarak durdurma hakkına sahiptir.
 7. Yarışmayla ilgili oluşabilecek sistemsel kesinti veya sorundan dolayı Bitmatrix sorumlu tutulamaz.
 8. Yarışmaya katılan tüm katılımcılar bu şartları kabul etmiş sayılır.