Referans Ödül Kampanyası

Kampanya Bitiş Tarihi: 31 Ağustos 2019

Katılım Koşulları Katılım Koşulları
 1. Kampanya bitiş tarihi 31 Ağustos 2019 saat 18:00 olarak belirlenmiştir.
 2. Kampanyaya, Bitmatrix hesabı olan herkes katılabilir.
 3. 31 Ağustos tarihine kadar katılımcının referans koduyla Bitmatrix’e üye olup bu süre zarfında toplam 1.000 TL işlem (kripto varlık alım ya da satım) hacmine ulaşan kişi sayısının aşağıda verilen belirli eşiklere ulaşması halinde katılımcı ödül kazanmaya hak kazanır. Buna göre katılımcı;
  • Referans olduğu kişi sayısı 1'e ulaştığında 10 TL nakdi ödül,
  • Referans olduğu kişi sayısı 10’a ulaştığında 100 TL nakdi ödül,
  • Referans olduğu kişi sayısı 50’ye ulaştığında 750 TL nakdi ödül,
  • Referans olduğu kişi sayısı 100’e ulaştığında 2.000 TL nakdi ödül ve
  • Referans olduğu kişi sayısı 500’e ulaştığında bir adet Iphone XS (64 GB) kazanır.
 4. Nakdi ödüller, kampanya bitiminden itibaren 2 işgünü içerisinde üyelerin Bitmatrix nezdindeki TL cüzdanlarına yatırılacaktır. Nakdi ödül kazanan katılımcılar, kazandıkları ödülü diledikleri şekilde (nakit TL çekim, kripto varlık alımı veya komisyon ödemesi) kullanabilirler. 
 5. Kampanya bitiminde katılımcının ulaştığı eşik dikkate alınır. Örneğin kampanya bitiminde 80 referans sayısına ulaşan bir katılımcı, eşik değer olan 100'e ulaşamadığı için bir alt eşik olan 50 üzerinden ödüllendirilir.
 6. Katılımcının 31 Ağustos 2019’a kadar herhangi bir günde 500 kişilik referans sayısına ulaşması halinde, kampanya bitimini beklemeden ödülünü hemen alabilir. Gerekli kişi sayısına ulaşan katılımcı kazandığı ödülü takip eden 5 işgününden itibaren dilediği zamanda Maslak Beybi Giz Plaza 1/39 Sarıyer-İstanbul adresindeki Attivo Bilişim A.Ş. merkez ofisinden elden alabilir veya Sistemde kayıtlı adresine kargo gönderilebilir. 2019 yılsonuna kadar ödülünü almayan katılımcı ödül hakkından feragat etmiş sayılır.
 7. Ödül dağıtımından doğan veraset ve intikal vergisi Attivo Bilişim A.Ş. tarafından ödenecektir.
 8. Katılımcılar, gerekli işlem hacmine ulaşan referans oldukları kişi sayısını Bitmatrix hesabı altındaki Referans Programı sekmesinden takip edebilir.  
 9. Bitmatrix, dilediği zaman katılım şartlarını değiştirme, kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma hakkına sahiptir.
 10. Kampanyayla ilgili oluşabilecek sistemsel kesinti veya sorundan dolayı Bitmatrix sorumlu tutulamaz.
 11. Kampanyaya katılan tüm katılımcılar bu şartları kabul etmiş sayılır.